Tahsin Dengiz” Helikoptere binmek sünnet olmaktan daha zor”

Helikoptere binerken korktuğunu söyleyen sünnet çocuğu Tahsin Dengiz ise yükselince korkusunun geçtiğini, babasının helikopter kiralamasının kendisi için sürpriz olduğunu anlattı. Düğün günü helikopterle tur atacağını öğrendiğini belirten sünnet çocuğu, helikoptere binmenin sünnet olmaktan daha zor olduğunu söyledi. Anne Pembe Dengiz de eşine teşekkür ederek, oğluna dillere destan bir düğün yaptıkları için çok mutlu olduğunu anlattı.

Düğüne katılan şarkıcılar için güvenlik görevlilerinin yoğun önlem alması dikkat çekti.  Düğünde sahne alan ünlü şarkıcı Hüner Coşkuner, söylediği şarkılarla Kayapalıları coşturdu.

Birbirinden hareketli şarkılar seslendiren Coşkuner, performansıyla büyük alkış aldı. Sahneye çağırdığı sünnet çocuğuna sarılarak eserlerini seslendiren şarkıcı, daha sonra düğün sahibi İsmail Dengiz ve eşi Pembe Dengiz’i de sahneye davet etti.

 Coşkuner ile düğün sahibi aile karşılıklı çiftetelli oynarken, İsmail Dengiz’in havalara saçtığı paraları oğlunun toplaması dikkat çekti. 

 

Daha sonra sahneye çıkan Mine Koşan, okuduğu şarkılarla unutulmaz bir gün yaşattı. Gece boyunca ses sisteminin azizliğine uğrayan Koşan, yaptığı esprilerle davetlileri güldürdü. Sahneye çağırdığı sünnet çocuğuyla birlikte şarkı söyleyen Mine Koşan, konserin sonunda sistemi yüzünden sesinin kısıldığını dile getirdi. Havai fişek gösterisinin de yapıldığı konserin ardından sahne alması beklenen Asena yerine karşılarında başka bir dansözü bulan davetliler hayal kırıklığına uğradı. 

 


 

Kaynak: http://www.yenibursa.com/Dillere-destan-sunnet-9301.html

 

Paylaş